Cfl
Czech Republic

Cfl

Choose a season:
# Team G W D L G GD PT Form Next
Cfl
1 AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II 7 7 0 0 32:4 28 21 W
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
20.09.20 1 : 4 WIN
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
23.09.20 4 : 1 WIN
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
27.09.20 3 : 0 WIN
FK Pribram B FK Pribram B
W
Motorlet Motorlet
03.10.20 1 : 3 WIN
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
11.10.20 4 : 1 WIN
Sokol Houston Sokol Houston
SK Slavia Prague B
2 FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B 8 5 1 2 19:19 -1 17 D
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
13.09.20 4 : 4 DRAW
Motorlet Motorlet
W
Loko Vltavin Loko Vltavin
19.09.20 0 : 2 WIN
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
27.09.20 2 : 0 WIN
Sokol Houston Sokol Houston
L
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
03.10.20 8 : 0 LOSS
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
11.10.20 2 : 1 WIN
Stechovice Stechovice
Písek
3 Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice 6 5 0 1 22:9 13 15 W
Rakovnik Rakovnik
12.09.20 3 : 4 WIN
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
W
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
19.09.20 4 : 2 WIN
Admira Prague Admira Prague
W
Loko Vltavin Loko Vltavin
26.09.20 1 : 2 WIN
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
W
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
03.10.20 8 : 0 WIN
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
10.10.20 2 : 0 WIN
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
FK Pribram B
4 Admira Prague Admira Prague 7 5 0 2 13:8 5 15 W
Admira Prague Admira Prague
06.09.20 3 : 0 WIN
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
Admira Prague Admira Prague
13.09.20 2 : 1 WIN
Loko Vltavin Loko Vltavin
L
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
19.09.20 4 : 2 LOSS
Admira Prague Admira Prague
W
Admira Prague Admira Prague
27.09.20 1 : 0 WIN
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
W
Benesov Benesov
03.10.20 0 : 2 WIN
Admira Prague Admira Prague
Sokol Houston
5 Loko Vltavin Loko Vltavin 8 5 0 3 17:10 7 15 L
Admira Prague Admira Prague
13.09.20 2 : 1 LOSS
Loko Vltavin Loko Vltavin
L
Loko Vltavin Loko Vltavin
19.09.20 0 : 2 LOSS
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
L
Loko Vltavin Loko Vltavin
26.09.20 1 : 2 LOSS
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
W
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
03.10.20 1 : 3 WIN
Loko Vltavin Loko Vltavin
W
Loko Vltavin Loko Vltavin
10.10.20 2 : 0 WIN
Benesov Benesov
Motorlet
6 Benesov Benesov 8 4 0 4 13:14 -1 12 W
Písek Písek
11.09.20 0 : 2 WIN
Benesov Benesov
L
Benesov Benesov
19.09.20 2 : 5 LOSS
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
W
Rakovnik Rakovnik
26.09.20 0 : 3 WIN
Benesov Benesov
L
Benesov Benesov
03.10.20 0 : 2 LOSS
Admira Prague Admira Prague
L
Loko Vltavin Loko Vltavin
10.10.20 2 : 0 LOSS
Benesov Benesov
Baník Sokolov
7 Písek Písek 6 3 1 2 15:10 5 11 W
Písek Písek
28.08.20 3 : 2 WIN
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
D
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
04.09.20 0 : 0 DRAW
Písek Písek
L
Písek Písek
11.09.20 0 : 2 LOSS
Benesov Benesov
W
FK Pribram B FK Pribram B
03.10.20 1 : 4 WIN
Písek Písek
W
Písek Písek
10.10.20 3 : 0 WIN
Motorlet Motorlet
FC Viktoria Plzen B
8 1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary 6 3 1 2 12:9 3 11 D
Motorlet Motorlet
29.08.20 0 : 0 DRAW
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
W
Stechovice Stechovice
12.09.20 1 : 2 WIN
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
L
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
20.09.20 1 : 4 LOSS
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
04.10.20 3 : 1 WIN
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
W
Rakovnik Rakovnik
10.10.20 0 : 1 WIN
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
Kraluv Dvur
9 Motorlet Motorlet 7 3 2 2 15:18 -3 11 W
FK Pribram B FK Pribram B
05.09.20 0 : 3 WIN
Motorlet Motorlet
D
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
13.09.20 4 : 4 DRAW
Motorlet Motorlet
W
Motorlet Motorlet
19.09.20 2 : 0 WIN
Sokol Houston Sokol Houston
L
Motorlet Motorlet
03.10.20 1 : 3 LOSS
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
L
Písek Písek
10.10.20 3 : 0 LOSS
Motorlet Motorlet
Loko Vltavin
10 SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B 7 3 1 3 21:18 3 10 D
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
13.09.20 2 : 2 DRAW
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
W
Benesov Benesov
19.09.20 2 : 5 WIN
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
W
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
27.09.20 5 : 0 WIN
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
04.10.20 3 : 1 LOSS
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
W
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
11.10.20 2 : 1 WIN
FK Pribram B FK Pribram B
AC Sparta Prague II
11 Kraluv Dvur Kraluv Dvur 8 2 2 4 15:22 -7 9 W
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
18.09.20 2 : 1 WIN
Rakovnik Rakovnik
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
23.09.20 4 : 1 LOSS
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
L
Admira Prague Admira Prague
27.09.20 1 : 0 LOSS
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
L
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
03.10.20 1 : 3 LOSS
Loko Vltavin Loko Vltavin
L
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
10.10.20 2 : 0 LOSS
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
1. Karlovy Vary
12 Sokol Houston Sokol Houston 6 2 0 4 4:13 -9 6 L
Motorlet Motorlet
19.09.20 2 : 0 LOSS
Sokol Houston Sokol Houston
W
Sokol Houston Sokol Houston
23.09.20 1 : 0 WIN
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
27.09.20 2 : 0 LOSS
Sokol Houston Sokol Houston
W
Sokol Houston Sokol Houston
04.10.20 2 : 1 WIN
Stechovice Stechovice
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
11.10.20 4 : 1 LOSS
Sokol Houston Sokol Houston
Admira Prague
13 Stechovice Stechovice 7 2 0 5 13:12 1 6 W
Baník Sokolov Baník Sokolov
05.09.20 0 : 3 WIN
Stechovice Stechovice
L
Stechovice Stechovice
12.09.20 1 : 2 LOSS
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
W
FK Pribram B FK Pribram B
20.09.20 1 : 4 WIN
Stechovice Stechovice
L
Sokol Houston Sokol Houston
04.10.20 2 : 1 LOSS
Stechovice Stechovice
L
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
11.10.20 2 : 1 LOSS
Stechovice Stechovice
Rakovnik
14 Rakovnik Rakovnik 8 2 0 6 9:18 -9 6 L
Rakovnik Rakovnik
12.09.20 3 : 4 LOSS
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
L
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
18.09.20 2 : 1 LOSS
Rakovnik Rakovnik
L
Rakovnik Rakovnik
26.09.20 0 : 3 LOSS
Benesov Benesov
W
Baník Sokolov Baník Sokolov
03.10.20 1 : 2 WIN
Rakovnik Rakovnik
L
Rakovnik Rakovnik
10.10.20 0 : 1 LOSS
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
Stechovice
15 FK Pribram B FK Pribram B 7 1 0 6 5:19 -14 3 L
FK Pribram B FK Pribram B
05.09.20 0 : 3 LOSS
Motorlet Motorlet
L
FK Pribram B FK Pribram B
20.09.20 1 : 4 LOSS
Stechovice Stechovice
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
27.09.20 3 : 0 LOSS
FK Pribram B FK Pribram B
L
FK Pribram B FK Pribram B
03.10.20 1 : 4 LOSS
Písek Písek
L
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
11.10.20 2 : 1 LOSS
FK Pribram B FK Pribram B
Jiskra Domazlice
16 Baník Sokolov Baník Sokolov 6 0 0 6 1:23 -22 0 L
Baník Sokolov Baník Sokolov
05.09.20 0 : 3 LOSS
Stechovice Stechovice
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
13.09.20 10 : 0 LOSS
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
Sokol Houston Sokol Houston
23.09.20 1 : 0 LOSS
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
27.09.20 5 : 0 LOSS
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
Baník Sokolov Baník Sokolov
03.10.20 1 : 2 LOSS
Rakovnik Rakovnik
Benesov
Promotion Playoffs
Relegation
# Team G W D L G GD PT Form Next
Group B
1 Sokol Zapy Sokol Zapy 8 6 1 1 22:13 9 19 W
Sokol Zapy Sokol Zapy
13.09.20 2 : 1 WIN
FK Pardubice B FK Pardubice B
W
Sokol Brozany Sokol Brozany
20.09.20 0 : 1 WIN
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
Sokol Zapy Sokol Zapy
27.09.20 3 : 0 WIN
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
L
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
04.10.20 2 : 0 LOSS
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
Sokol Zapy Sokol Zapy
11.10.20 3 : 1 WIN
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
FK Jablonec B
2 FK Chlumec NC FK Chlumec NC 8 6 0 2 19:8 11 18 L
Prepere Prepere
12.09.20 2 : 1 LOSS
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
W
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
20.09.20 4 : 1 WIN
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
W
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
26.09.20 1 : 2 WIN
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
W
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
04.10.20 2 : 0 WIN
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
FK Pardubice B FK Pardubice B
10.10.20 0 : 1 WIN
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
TJ Jiskra Usti nad Orlici
3 Prepere Prepere 8 5 1 2 20:14 6 16 W
Prepere Prepere
12.09.20 2 : 1 WIN
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
L
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
19.09.20 1 : 0 LOSS
Prepere Prepere
W
Prepere Prepere
26.09.20 2 : 0 WIN
Slovan Velvary Slovan Velvary
L
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
04.10.20 4 : 2 LOSS
Prepere Prepere
W
Prepere Prepere
10.10.20 4 : 1 WIN
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
Zbuzany 1953
4 Zbuzany 1953 Zbuzany 1953 8 5 0 3 15:13 2 15 W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
12.09.20 3 : 0 WIN
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
L
FK Pardubice B FK Pardubice B
20.09.20 3 : 2 LOSS
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
26.09.20 2 : 0 WIN
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
Sokol Brozany Sokol Brozany
04.10.20 3 : 0 LOSS
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
10.10.20 3 : 1 WIN
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
Prepere
5 FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B 8 5 0 3 16:15 1 15 W
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
13.09.20 4 : 1 WIN
Slovan Velvary Slovan Velvary
W
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
18.09.20 3 : 4 WIN
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
W
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
27.09.20 1 : 0 WIN
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
L
FK Jablonec B FK Jablonec B
03.10.20 2 : 1 LOSS
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
10.10.20 3 : 1 LOSS
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
TJ Sokol Živanice
6 Slovan Liberec II Slovan Liberec II 8 4 1 3 26:21 5 13 W
FK Jablonec B FK Jablonec B
12.09.20 2 : 5 WIN
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
L
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
18.09.20 3 : 4 LOSS
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
D
FK Teplice B FK Teplice B
27.09.20 3 : 3 DRAW
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
W
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
04.10.20 4 : 2 WIN
Prepere Prepere
W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
11.10.20 0 : 4 WIN
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
Sokol Brozany
7 Sokol Brozany Sokol Brozany 8 4 1 3 14:12 2 13 L
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
12.09.20 2 : 0 LOSS
Sokol Brozany Sokol Brozany
L
Sokol Brozany Sokol Brozany
20.09.20 0 : 1 LOSS
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
FK Pardubice B FK Pardubice B
27.09.20 0 : 1 WIN
Sokol Brozany Sokol Brozany
W
Sokol Brozany Sokol Brozany
04.10.20 3 : 0 WIN
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Sokol Brozany Sokol Brozany
11.10.20 3 : 1 WIN
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
Slovan Liberec II
8 Slovan Velvary Slovan Velvary 8 3 2 3 19:18 1 13 L
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
13.09.20 4 : 1 LOSS
Slovan Velvary Slovan Velvary
D
Slovan Velvary Slovan Velvary
19.09.20 1 : 1 DRAW
FK Teplice B FK Teplice B
L
Prepere Prepere
26.09.20 2 : 0 LOSS
Slovan Velvary Slovan Velvary
W
Slovan Velvary Slovan Velvary
03.10.20 3 : 1 WIN
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
D
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
10.10.20 2 : 2 DRAW
Slovan Velvary Slovan Velvary
FC Hradec Kralove B
9 FK Jablonec B FK Jablonec B 7 4 0 3 13:13 -1 12 W
Slovan Velvary Slovan Velvary
05.09.20 0 : 2 WIN
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
FK Jablonec B FK Jablonec B
12.09.20 2 : 5 LOSS
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
W
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
20.09.20 0 : 1 WIN
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
26.09.20 2 : 0 LOSS
FK Jablonec B FK Jablonec B
W
FK Jablonec B FK Jablonec B
03.10.20 2 : 1 WIN
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
Sokol Zapy
10 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 8 3 2 3 19:17 2 12 W
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
12.09.20 2 : 0 WIN
Sokol Brozany Sokol Brozany
W
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
20.09.20 0 : 2 WIN
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
L
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
26.09.20 1 : 2 LOSS
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
W
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
03.10.20 0 : 1 WIN
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
D
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
10.10.20 2 : 2 DRAW
Slovan Velvary Slovan Velvary
FK Mlada Boleslav B
11 TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici 8 3 1 4 17:21 -4 10 D
FK Teplice B FK Teplice B
11.09.20 2 : 2 DRAW
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
W
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
19.09.20 1 : 0 WIN
Prepere Prepere
L
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
25.09.20 3 : 1 LOSS
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
L
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
03.10.20 0 : 1 LOSS
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
L
Sokol Zapy Sokol Zapy
11.10.20 3 : 1 LOSS
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
FK Chlumec NC
12 FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B 8 2 2 4 17:21 -4 9 W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
13.09.20 1 : 6 WIN
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
L
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
20.09.20 0 : 2 LOSS
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
L
Sokol Zapy Sokol Zapy
27.09.20 3 : 0 LOSS
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
D
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
04.10.20 2 : 2 DRAW
FK Pardubice B FK Pardubice B
L
Sokol Brozany Sokol Brozany
11.10.20 3 : 1 LOSS
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
Slovan Velvary
13 FK Pardubice B FK Pardubice B 8 2 1 5 13:16 -3 8 L
Sokol Zapy Sokol Zapy
13.09.20 2 : 1 LOSS
FK Pardubice B FK Pardubice B
W
FK Pardubice B FK Pardubice B
20.09.20 3 : 2 WIN
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
L
FK Pardubice B FK Pardubice B
27.09.20 0 : 1 LOSS
Sokol Brozany Sokol Brozany
D
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
04.10.20 2 : 2 DRAW
FK Pardubice B FK Pardubice B
L
FK Pardubice B FK Pardubice B
10.10.20 0 : 1 LOSS
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
Bohemians Praha 1905 B
14 FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B 8 2 1 5 17:26 -9 8 L
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
13.09.20 1 : 6 LOSS
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
L
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
20.09.20 4 : 1 LOSS
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
25.09.20 3 : 1 WIN
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
L
Slovan Velvary Slovan Velvary
03.10.20 3 : 1 LOSS
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
L
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
11.10.20 0 : 4 LOSS
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
FK Teplice B
15 FK Teplice B FK Teplice B 7 0 3 4 21:30 -9 5 L
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
06.09.20 4 : 0 LOSS
FK Teplice B FK Teplice B
D
FK Teplice B FK Teplice B
11.09.20 2 : 2 DRAW
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
D
Slovan Velvary Slovan Velvary
19.09.20 1 : 1 DRAW
FK Teplice B FK Teplice B
D
FK Teplice B FK Teplice B
27.09.20 3 : 3 DRAW
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
L
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
05.10.20 2 : 0 LOSS
FK Teplice B FK Teplice B
FK Dukla Praha B
16 Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B 8 1 0 7 4:14 -10 3 L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
12.09.20 3 : 0 LOSS
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
L
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
20.09.20 0 : 1 LOSS
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
27.09.20 1 : 0 LOSS
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
W
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
05.10.20 2 : 0 WIN
FK Teplice B FK Teplice B
L
Prepere Prepere
10.10.20 4 : 1 LOSS
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
FK Pardubice B
Promotion Playoffs
Relegation