III Liga, Group 4
Poland

III Liga, Group 4

Choose a season:
Standings
# Team G W D L G GD PT Form Next
4
1 Wisla Pulawy Wisla Pulawy 11 10 0 1 30:13 17 30 L
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
05.09.20 2 : 1 LOSS
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
W
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
09.09.20 3 : 2 WIN
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
W
Wiazownica Wiazownica
13.09.20 1 : 4 WIN
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
W
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
19.09.20 2 : 0 WIN
Stal Krasnik Stal Krasnik
W
LKS Lagow
27.09.20 1 : 3 WIN
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
NKP Podhale
2 MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa 12 6 6 0 24:8 16 24 W
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
09.09.20 1 : 0 WIN
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
D
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
13.09.20 0 : 0 DRAW
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
D
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
20.09.20 0 : 0 DRAW
Wiazownica Wiazownica
W
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
23.09.20 8 : 0 WIN
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
D
Stal Krasnik Stal Krasnik
26.09.20 0 : 0 DRAW
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
LKS Lagow
3 GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik 11 7 1 3 32:11 21 22 W
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
05.09.20 0 : 6 WIN
GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik
W
GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik
09.09.20 6 : 1 WIN
Korona Kielce II Korona Kielce II
W
Hetman Zamosc Hetman Zamosc
12.09.20 0 : 3 WIN
GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik
W
GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik
19.09.20 5 : 1 WIN
CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm
D
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
26.09.20 0 : 0 DRAW
GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik
MKS Lewart AGS Lubartow
4 Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz 10 5 4 1 18:9 9 19 W
Stal Krasnik Stal Krasnik
30.08.20 3 : 4 WIN
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
D
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
06.09.20 1 : 1 DRAW
LKS Lagow
L
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
09.09.20 3 : 2 LOSS
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
D
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
13.09.20 0 : 0 DRAW
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
D
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
19.09.20 0 : 0 DRAW
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
Stal Stalowa Wola
5 LKS Lagow LKS Lagow 10 5 4 1 17:11 6 19 D
LKS Lagow
30.08.20 1 : 1 DRAW
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
D
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
06.09.20 1 : 1 DRAW
LKS Lagow
W
Stal Krasnik Stal Krasnik
12.09.20 1 : 2 WIN
LKS Lagow
W
LKS Lagow
20.09.20 3 : 2 WIN
NKP Podhale NKP Podhale
L
LKS Lagow
27.09.20 1 : 3 LOSS
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
MKS Sokol Sieniawa
6 Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola 9 5 2 2 17:11 6 17 L
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
09.09.20 0 : 1 LOSS
CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm
W
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
12.09.20 0 : 2 WIN
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
D
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
19.09.20 0 : 0 DRAW
MKS Lewart AGS Lubartow
W
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
23.09.20 3 : 2 WIN
Podlasie Podlasie
W
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
26.09.20 1 : 4 WIN
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Wisla Sandomierz
7 NKP Podhale NKP Podhale 8 5 2 1 13:7 6 17 W
NKP Podhale NKP Podhale
06.09.20 1 : 0 WIN
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
D
Stal Krasnik Stal Krasnik
09.09.20 2 : 2 DRAW
NKP Podhale NKP Podhale
D
NKP Podhale NKP Podhale
12.09.20 2 : 2 DRAW
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
L
LKS Lagow
20.09.20 3 : 2 LOSS
NKP Podhale NKP Podhale
W
NKP Podhale NKP Podhale
26.09.20 2 : 0 WIN
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
Wisla Pulawy
8 Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg 11 4 3 4 16:11 5 15 W
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
05.09.20 2 : 1 WIN
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
L
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
09.09.20 1 : 0 LOSS
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
W
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
12.09.20 3 : 0 WIN
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
W
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
19.09.20 1 : 0 WIN
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
L
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
26.09.20 1 : 4 LOSS
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
Cracovia Krakow II
9 CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm 11 4 3 4 14:16 -2 15 W
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
29.08.20 0 : 2 WIN
CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm
D
CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm
05.09.20 0 : 0 DRAW
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
W
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
09.09.20 0 : 1 WIN
CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm
L
GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik
19.09.20 5 : 1 LOSS
CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm
W
CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm
26.09.20 3 : 1 WIN
Podlasie Podlasie
Ostrowiec Swietokrzyski
10 LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska 9 4 2 3 20:16 4 14 D
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
05.09.20 3 : 3 DRAW
Podlasie Podlasie
W
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
09.09.20 0 : 1 WIN
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
D
NKP Podhale NKP Podhale
12.09.20 2 : 2 DRAW
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
W
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
19.09.20 3 : 0 WIN
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
W
Korona Kielce II Korona Kielce II
27.09.20 1 : 2 WIN
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Hetman Zamosc
11 KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica 11 4 2 5 11:14 -3 14 D
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
30.08.20 1 : 1 DRAW
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
W
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
05.09.20 3 : 0 WIN
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
W
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
09.09.20 0 : 1 WIN
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
L
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
12.09.20 0 : 2 LOSS
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
D
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
26.09.20 0 : 0 DRAW
GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik
Podlasie
12 Podlasie Podlasie 10 4 1 5 20:30 -10 13 D
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
05.09.20 3 : 3 DRAW
Podlasie Podlasie
L
Korona Kielce II Korona Kielce II
12.09.20 8 : 0 LOSS
Podlasie Podlasie
W
Podlasie Podlasie
19.09.20 5 : 2 WIN
Hetman Zamosc Hetman Zamosc
L
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
23.09.20 3 : 2 LOSS
Podlasie Podlasie
L
CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm
26.09.20 3 : 1 LOSS
Podlasie Podlasie
KS Wisloka Debica
13 Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski 11 4 0 7 17:16 1 12 L
NKP Podhale NKP Podhale
06.09.20 1 : 0 LOSS
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
L
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
09.09.20 0 : 1 LOSS
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
W
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
13.09.20 0 : 4 WIN
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
L
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
19.09.20 1 : 2 LOSS
Korona Kielce II Korona Kielce II
W
Hetman Zamosc Hetman Zamosc
26.09.20 1 : 4 WIN
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
CKS Chelmianka Chelm
14 Korona Kielce II Korona Kielce II 10 4 0 6 20:20 -1 12 L
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
30.08.20 2 : 0 LOSS
Korona Kielce II Korona Kielce II
L
GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik
09.09.20 6 : 1 LOSS
Korona Kielce II Korona Kielce II
W
Korona Kielce II Korona Kielce II
12.09.20 8 : 0 WIN
Podlasie Podlasie
W
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
19.09.20 1 : 2 WIN
Korona Kielce II Korona Kielce II
L
Korona Kielce II Korona Kielce II
27.09.20 1 : 2 LOSS
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Jutrzenka Giebultow
15 MKS Lewart AGS Lubartow MKS Lewart AGS Lubartow 11 2 5 4 15:16 -1 11 L
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
30.08.20 3 : 2 LOSS
MKS Lewart AGS Lubartow
D
MKS Lewart AGS Lubartow
05.09.20 2 : 2 DRAW
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
L
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
09.09.20 2 : 1 LOSS
MKS Lewart AGS Lubartow
D
MKS Lewart AGS Lubartow
13.09.20 1 : 1 DRAW
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
D
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
19.09.20 0 : 0 DRAW
MKS Lewart AGS Lubartow
GPTS Avia Swidnik
16 Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski 9 3 2 4 7:13 -6 11 L
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
29.08.20 0 : 2 LOSS
CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm
L
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
05.09.20 3 : 0 LOSS
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
W
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
09.09.20 2 : 1 WIN
MKS Lewart AGS Lubartow
L
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
12.09.20 3 : 0 LOSS
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
D
Orleta Radzyn Podlaski Orleta Radzyn Podlaski
19.09.20 0 : 0 DRAW
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
Jutrzenka Giebultow
17 Stal Krasnik Stal Krasnik 11 2 3 6 12:19 -7 9 L
Stal Krasnik Stal Krasnik
30.08.20 3 : 4 LOSS
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
D
Stal Krasnik Stal Krasnik
09.09.20 2 : 2 DRAW
NKP Podhale NKP Podhale
L
Stal Krasnik Stal Krasnik
12.09.20 1 : 2 LOSS
LKS Lagow
L
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
19.09.20 2 : 0 LOSS
Stal Krasnik Stal Krasnik
D
Stal Krasnik Stal Krasnik
26.09.20 0 : 0 DRAW
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
Orleta Radzyn Podlaski
18 Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II 10 2 2 6 5:11 -6 8 W
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
29.08.20 2 : 1 WIN
Hetman Zamosc Hetman Zamosc
D
CKS Chelmianka Chelm CKS Chelmianka Chelm
05.09.20 0 : 0 DRAW
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
L
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
09.09.20 0 : 1 LOSS
KS Wisloka Debica KS Wisloka Debica
D
MKS Lewart AGS Lubartow
13.09.20 1 : 1 DRAW
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
L
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
19.09.20 1 : 0 LOSS
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
Siarka Tarnobrzeg
19 Wiazownica Wiazownica 9 2 2 5 11:21 -10 8 L
Wiazownica Wiazownica
23.08.20 1 : 7 LOSS
Siarka Tarnobrzeg Siarka Tarnobrzeg
D
Wisla Sandomierz Wisla Sandomierz
26.08.20 1 : 1 DRAW
Wiazownica Wiazownica
L
Wiazownica Wiazownica
30.08.20 0 : 1 LOSS
NKP Podhale NKP Podhale
L
Wiazownica Wiazownica
13.09.20 1 : 4 LOSS
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
D
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
20.09.20 0 : 0 DRAW
Wiazownica Wiazownica
LKS Lagow
20 Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow 7 1 0 6 2:26 -24 3 L
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
05.09.20 0 : 6 LOSS
GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik
L
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
13.09.20 0 : 4 LOSS
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
L
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
19.09.20 3 : 0 LOSS
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
L
MKS Sokol Sieniawa MKS Sokol Sieniawa
23.09.20 8 : 0 LOSS
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
L
NKP Podhale NKP Podhale
26.09.20 2 : 0 LOSS
Jutrzenka Giebultow Jutrzenka Giebultow
Orleta Radzyn Podlaski
21 Hetman Zamosc Hetman Zamosc 11 0 2 9 7:29 -22 2 L
Cracovia Krakow II Cracovia Krakow II
29.08.20 2 : 1 LOSS
Hetman Zamosc Hetman Zamosc
D
Hetman Zamosc Hetman Zamosc
06.09.20 1 : 1 DRAW
Stal Stalowa Wola Stal Stalowa Wola
L
Hetman Zamosc Hetman Zamosc
12.09.20 0 : 3 LOSS
GPTS Avia Swidnik GPTS Avia Swidnik
L
Podlasie Podlasie
19.09.20 5 : 2 LOSS
Hetman Zamosc Hetman Zamosc
L
Hetman Zamosc Hetman Zamosc
26.09.20 1 : 4 LOSS
Ostrowiec Swietokrzyski Ostrowiec Swietokrzyski
LKS Wolczanka Wolka Pelkinska
Promotion
Relegation
Show more

Show more

III Liga, Group 4 tournament held by Poland. Contest competitors: 21 participating teams. This season teams closest to the first place according to the results in football marathon are as follows:
Wisla Pulawy - 30 points, 10 triumphs, 1 losses, 0 draws.
MKS Sokol Sieniawa - 24 points, 6 triumphs, 0 defeats, 6 draws.
GPTS Avia Swidnik - 22 points, 7 triumphs, 3 lost games, 1 draws.

On 777score.co.uk source you can get football schedule and III Liga, Group 4 (Poland) live matches.

Schedule of the most interesting matches - III Liga, Group 4 (Poland):
Jutrzenka Giebultow - Orleta Radzyn Podlaski (30.09.2020 09:30)
Jutrzenka Giebultow - Korona Kielce II (03.10.2020 06:00)
Podlasie - KS Wisloka Debica (03.10.2020 08:00)

Follow III Liga, Group 4 (Poland) live standings, discover match results, team statistics in real time and watch football online at 777score.co.uk.